ink - כתיבה שיווקית
מה הסטודיו שלנו עושה?
איפה תמצאו אותנו?
ink - לקוחות | סטודיו אינק

הלקוחות של סטודיו Ink

הסטודיו שלנו מטפל במנעד רחב מאוד של לקוחות - החל מעצמאים ועסקים קטנים, עובר במלכ"רים, סטארט-אפים ומוסדות ממשלתיים וכלה במשרדי פרסום, פורטלים וארגונים גדולים. 

בין לקוחות הסטודיו בעבר ובהווה:


גלובס דסק
בסוף שנת 2009 סייענו לגלובס באפיון שיווקי וביצירת מסרים שיווקיים לפלטפורמה החדשנית - "גלובס Desk". הדסק מספק לאנשי מקצוע במה חסרת תקדים ומאפשר להם לצרף לתוכן שבאתר גלובס פרשנויות', עם פרופיל מקצועי מלא ותמונה. לדסק יש גם לא מעט מאפיינים חברתיים, שמקשרים בין חברי המערכת - מומחי ה-Desk.
סייענו לגלובס להבין בדיוק מה התועלות של ה-דסק (תועלות שונות לקהלים שונים) וסייענו לזקק את המסרים השיווקיים לכדי תוכן שיווקי אינטרנטי.

 
ink - תוכן אינטרנטי
 
 הסטודיו שלנו סיפק תוכן שוטף לפורטל  MSN (עד המיזוג עם נענע10).
במסגרת העבודה השוטפת היינו אחראים על פרויקטים של כתיבה עיתונאית,
 
   
                                              
מתוכן שיווקי - גיתםשרד הפרסום גיתם אחראי למהלכי שיווק ופרסום מהמובילים במשק הישראלי בשנים האחרונות. שלא במקרה, הוא מהמובילים בהטמעת פעילות האינטראקטיב אל תוך המשרד. הסטודיו שלנו מספק שירותי תוכן שיווקי וכתיבת תוכן אינטרנטי לגיתם - לפרינט ולאינטרנט.

   
 
     
מתימו"פ היא סוכנות לאומית, שמטרתה לקדם שיתופי פעולה בין תעשיית המחקר והפיתוח הישראלית קופירייטינג - מתימולתעשיות מקבילות ברחבי העולם. מתימו"פ למעשה משמשת כזרוע הבינלאומית של המדען הראשי, וב-2009 היא טיפלה בקרוב ל-200 בקשות של חברות ישראליות וסיפקה גישה למימון של כ-200 מיליון שקל.
למתימו"פ אנו מסייעים ביצירת פורטפוליו של תוכן שיווקי - קופירייטינג, כתיבת פליירים ועוד. הכול, כמובן, לאחר אפיון שיווקי מדוייק של התוכן, קהל היעד, הסגנון והמסרים המדוייקים.

ink - תוכן אינטרנטי

הסטודיו שלנו מסייע לחברה להגנת הטבע - קהילת ת"א-יפו בחידוד המסרים השיווקיים, פנייה לעמיתים ומתנדבים ובשיווק דרך מדיות חברתיות. בין היתר אנו מעורבים בהקמת הבלוג של משמר המועצה, ובתכנון הפעילות דרך פייסבוק. 
 


בתחילת 2010 סייענו לגלובס ביצירת תוכן שיווקי לאתרו של מיזם חדש - "מרכז גלובס לזכויות יוצרים". כתיבת תוכן לאתריםבמסגרת הפרויקט סייענו במלאכת כתיבת תוכן לאתר החדש, זיקוק המסרים השיווקיים ואפיון התועלות לגולשים.
כתיבת תוכן לאתר
לחברת Business Solutions מרעננה, העוסקת בהטמעה וליווי של מערכות לניהול ידע בארגונים, אנו מסייעים במלאכת כתיבת תוכן לאתר החדש ובכתיבה של מאמרים שיווקיים וכתבות עיתונאיות. במסגרת הליווי התכני התוודענו לאנשים שונים בארגון, למוצרים ולשירותים של ביזנס סולושנס והכי חשוב - בשת"פ קצר ואפקטיבי הבנו מה מבדל את החברה ממתחרותיה. אלו גם המסרים השיווקיים שהעברנו הלאה בעמודי האינטרנט, במאמרים ובכתבות.
  
ink - תוכן אינטרנטי
 
למשרד הקליטה הפקנו פרויקט של חמישה סרטוני וידיאו אינטרנטיים, במסגרת הגלגול הקודם של ink - חברת הוידיאו e-Clips, בשנת 2008. חמישה סרטונים שיווקיים צולמו בארה"ב, שודרו בוויינט וזכו לתגובות מצוינות. הסרטונים אף לוו בכתבות שיווקיות-עיתונאיות.
 
 
חברת העיצוב פיטרו פנתה אלינו וביקשה סיוע בכתיבת מאמרים מקצועיים,   כתיבת מאמרים מקצועיים
כאלה שימתגו את המומחיות של Pitaro בתחום הריהוט המשרדי ועיצוב הפנים. סיפקנו לפיטרו עשרה מאמרים מהוקצעים, שסיפקו לקוראים ערך רב.

 ink - תוכן אינטרנטי
 
לחברת האופטימיזציה eTraffic סייענו בחידוד המסרים השיווקיים ועזרנו בהרכבת פרופיל שיווקי קצר ואפקטיבי ובשירותי קופירייטינג. מומלץ להיעזר בשירותיה - כוכב עולה בשמי האופטימיזציה.
 
 
ink - תוכן אינטרנטי
 
 
לחברה המצוינת של אורן אפל, העוסקת בייעוץ ארגוני וסדנאות סייענו בכתיבה שיווקית וכתיבה של מאמרים מקצועיים. אפל יוכל לספק ייעוץ שלא יסולא מפז בנושאים ארגוניים ואישיים.
 
 
 
 ink - תוכן אינטרנטי
 
 
משמר המועצה שייך לקהילת תל-אביב-יפו של החברה להגנת הטבע, ועוסק בניטור מועצת העיר והוועדות העירוניות השונות. הפורום הירוק שומר על האינטרסים הסביבתיים של כל תושבי תל-אביב והסביבה, ב"ביתם" של מקבלי ההחלטות. סייענו למשמר באפיון התוכן הנדרש, בתהליך של הקמת בלוג וכתיבת תכנים.
 
 
 
  ink - תוכן אינטרנטי
 
 הסטארט-אפ ShowDocument עוסק ביצירה, שיתוף ועבודה משותפת על מסמכים, תמונות, וידאו ועוד. סייענו לחברה בכתיבת הודעות לעיתונות באנגלית, קופירייטינג באנגלית, כתיבת אתר באנגלית ועוד ועוד.
 
 
 
 ink - תוכן אינטרנטי
לחברת הקוסמטיקה האמריקאית המצליחה רודן אנד פילדס
סייענו בהפקה של סרט תדמית באנגלית (במסגרת הגלגול הקודם שלנו - e-Clips) שהניב תגובות מצוינות והופץ ללקוחות, במנועי הוידאו ולבאי הכנסים המקצועיים של החברה. קהל היעד, כמובן - אמריקאי.
 
 
ink - תוכן אינטרנטי
 
 לקבוצת התיאטרון בסן-פרנסיסקו -  Traveling Jewish Theatre, הפקנו סרט תדמית באנגלית (כמובן) שובב, קליפי ומושך. הסרטון נועד לגייס תרומות, מקהל יעד מקומי (אמריקאי). הסרטון הופק במסגרת הגלגול הקודם שלנו - חברת הפקת הוידיאו e-Clips.